• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
ESENYURT OFİS CAM BÖLME 0535 574 39 94
Esenyurt ofis içi cam bölme sistemlerimiz ile çalışma alanlarınıza yenilik kazandırıyor iş yerlerinizin şık ve sağlıklı bir ortamda çalışabilir olması için çareler üretiyoruz...
ESENYURT CAM KAPI SERVİSİ 0535 574 39 94
Esenyurt cam kapı servis ağımız ücretsiz cam kapı ölçülerinizi alıyor cam kapı fiyatları için bilgi veriyoruz.Cam kapı tamiri yaparak sorunlu kapılarınızı sorunsuz çalışır olarak teslim ediyoruz...
ESENYURT TERAS CAMLAMA SİSTEMLERİ 0535 574 39 94
Manzarası güzel bir teras katınızı var kış aylarında kullanamıyorsunuz.Artık Cam Balkon Sistemleri ile kış aylarının soğuk saatlerini sıcak bir teras camlama ile kullanır bir ortam haline dönüştürüyoruz...
ESENYURT RENKLİ CAM BALKON MODELLERİ 0535 574 39 94
Esnyurt cam balkon fabrikası olarak renkli cam balkon modellerimiz ile balkonlarınızı kapatarak yaz aylarının kavurucu sıcak saatlerini muhafaza ediyoruz...

Anasayfa

Esenyurt Cam Balkon Ürünleri faaliet alanlarımız;

Esenyurt Cam Balkon, Esenyurt Katlanır Cam Balkon, Esenyurt Sürgülü Cam Balkon, Esenyurt Camdan Balkon, Esenyurt Cam Bölme, Esenyurt Ofis İçi Cam BölmeEsenyurt Cam Balkon Kapatma Sistemleri, Esenyurt Cam Paravan, Esenyurt camcı, Esenyurt Cam Balkon Servisi, Esenyurt Cam Balkon Tamiri, Esenyurt Katlanır Cam, Esenyurt Renkli Cam Balkon, Esenyurt Camdan Balkon Modelleri. Esenyurt Pimapen Cam Balkon, Esenyurt Teras Camlama, Esenyurt Cam Korkuluk, Esenyurt Camlı Küpeşte, Esenyurt Cam Tavan, Esenyurt Cam Kapı, Esenyurt Teras Kapatma, Esenyurt Cam Duşakabin, Esenyurt Cam Kapı Modelleri, Esenyurt Balkon Camlama, Esenyurt Cam Firmaları, Esenyurt Cam Balkon Fiyatları, Esenyurt Katlanır Cam Modelleri Fiyatları,Esenyurt 2020 Cam Balkon Fiyatları, Esenyurt Cam Balkon Bayi, Esenyurt Katlanır Cam Bayi, Esenyurt Sürgülü Cam Balkon Bayi, Esenyurt Camdan Balkon BayileRİ, Katlanan Cam Esenyurt, Esenyurt pimapen balkon, Esenyurt Eşikli Cam Balkon, Esenyurt Eşiksiz Cam Balkon, Esenyurt Cam Çatı, Esenyurt Cam Ürünleri üzerine Hizmet Vermekteyiz...

Esenyurt da kapatacağınız Cam Balkon Sistemlerinin en önemli özelliği İNSAN SAĞLIĞINA OLUMSUZ ETKİSİNİN OLMAMASIDIR...

Cam balkonun ana malzemesi camdır, pvc ürünleri ve alüminyum kapata sistemleri gibi sağlığa zaralı kansorojen etkiler içermez. Özellikle ev ofis gibi günün büyük bir bölümünün geçirildiği yaşam alanlarında kullanılması bu sebepledir.

Geçmiş dönemlerde kapatılan balkonlar sürgülü pimapen modelleri ile yapılmaktaydı. Temizlik yapılması zor olan bu pimapen modeli bir çok ölümcül vaka ile sonuçlanmıştır. Cam balkon yada katlanır cam balkon modelleri bu olumsuz durumu tamamen ortadan kaldırmış bulunmaktadır. Esenyurt de balkon kapatma işleriniz var ise şiddetle tavsiye edeceğimiz tek kapatma modeli cam balkon kapatma sistemleridir.


Esenyurt Cam Balkon Hizmet Mahallerimiz

Esenyurt Ardıçlı Cam Balkon, Esenyurt Akçaburgaz Cam Balkon, Esenyurt Cumhuriyet Mahallesi Cam Balkon, Esenyurt Atatürk Mahallesi Cam Balkon, Esenyurt Fatih Mahallesi Cam Balkon, Esenyurt Güzelyurt Cam Balkon, Esenyurt Saadetdere Cam Balkon, Esenyurt Yenikent Cam Balkon, Esenyurt Namık Kemel Cam balkon, Esenyurt İstiklala Mahallesi Cam balkon, Esenyurt İncirtepe Cam balkon, Esenyurt Mehterçeşme Cam balkon, Esenyurt Örnek Mahallesi Cam balkon, Esenyurt Sanayi Mahallesi Cam balkon, Esenyurt Yeşilkent Cam Balkon, Esenyurt İnönü Mahallesi Cam balkon, Esenyurt Merkez cam Balkon, Esenyurt Pınar Mahallesi Cam balkon, Esenyurt Talatpaşa Mahallesi Cam Balkon, Esenyurt Esenkent Cam Balkon.


Esenyurt cam balkon imalat firması Volkanlarpen bir telefon kadar yakınınızda olmanın tüm cam balkon fiyat avantajını SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNE OLUMLU OLARAK yansıtmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize yakın olmanın bir çok avantajı bulunmaktadır. Örneğin Esenyurt'a uzak ilçelerden gelen cam balkon firmaları nakliye giderlerini ekstra olarak fiyatlara yansıtmaktadırlar.


Herhangi bir cam balkon montajı esnasında yapılan hataları sonradan gelmeyerek geçiştirmektedirler. Biz Esenyurt cam balkon firması Volkanlarpen olarak hemen yanınızda olmanın avantajını hızlı servis vererek hemen çözüme kavuşturmaktayız.

Esenyurt cam balkon servisi Volkanlarpen'i tercih ederseniz emin olun sorunsuz bir cam balkon yaptırmanın tüm avantajlarını kazanç olarak bütçenize kazandırabilirsiniz...

Cam Balkon Sistemleri Dayanıklımıdır

Cam balkonlar her mevsim şartlarında kullanılabilir bir sistemdir. Katlanır olması özelliği ile bir çok avantaja sahiptir. örneğin içe doğru katlanıldığında çok rahat ve güvenli bir biçimde temizlenebilir, altındaki rulmanlar sayesinde sürgü hareketi kazanarak istenilen noktada durabilmektedirler.

Cam balkon sistemlerinde kullanılan temperli cam temperleme denilen çok yüksek derecede ısıtma ve soğutma işleminden geçerek, darbelere, ısı kaybına ve kırılmalara karşı çok daha dayanıklıdır. Olası çok güçlü bir darbe karşısında kırılsa bile kesici olmayan parçalar halinde dağılması sebebiyle (Araba camı, Uçak camı,...vb) kişiye zarar vermez.


Özellikle büyük şehirlerde yaşıyorsanız ve evinizde gelişme çağında olan çocuğunuz varsa kapatma sistemleri arasıda katlanır cam balkonlar sizin için en iyi çözümdür.

Cam balkon kapatma sistemleri hakkında bilinmesi gereken tüm teknik detayları ve cam balkon fiyatlarının farklılıklarını aşağıdaki yazımızı okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Esenyurt cam balkon servisi teknik bilgiler kısaca; 

Camların muhakkak tamperli(Darbelere Karşı Kırılmayan Havalı Cam) olması gerekmektedir.

Cam balkonlarda kullanılan rulmanlar(Tekerlekler) kaliteli  ve paslanmaz olmalıdır.

Kullanılan Alüminyum malzemelerinin  et kalınlıkları Avrupa Standartlara uygun kullanılmalıdır.

Kullanılan tüm cam balkonlar yerli cam ürünlerinden tedarik edilip tamperlenmelidir.Şu an da günümüzde yaptırılan cam balkonların yüzde 65 e yakını ithal camlardan oluşmaktadır. sebebi şu ucuz olması. İthal camlarda asla garanti olmaz!!!

Kapatmak istediğiniz balkonlarınızın ölçülerini muhakkak cam balkon işinde işin ehli bir cam balkon ustasının ölçü alması gerekir.

Son olarak yaptıracağınız cam balkon modellerinde montaj kısmının sorunsuz olarak uygulaması gerekmektedir.Aksi durumda yapılan cam balkonlar da sürekli sıkıntı yaşarsınız.

Esenyurt  Cam Balkon Fiyat Analizi kısaca; 

Bir ürün alırken yada bir dekorasyon işi yaptırırken ilk düşüncemiz fiyatının ucuz ve kaliteli olmasıdır. Kullanılan her türlü yardımcı aksesuarlarının kaliteli ve garantili olması hepimizin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Cam balkon sistemlerinde fiyat farklılıklarının ana nedenlerinin ilk başında kullanılan cam ürünün yerli ve ithal camlardan kaynaklandığını bilmeniz gerekiyor. Yerli cam ürünleri ithal cam ürünlerinden yüzde 25 daha pahalıdır.

Esenyurt Cam Balkon Kapatmalarında Teknik bilgiler

 Katlanır cam balkon modellerinde kullanılan, cam balkonların arasına kesilerek uygulanan plastik fitiller zamanla özelliklerini kaybederek değiştirilmesi gerekmektedir. Cam balkon fitilleri sıcak, soğuk hava şartlarında sertleşerek kırılırlar. Katlanır cam balkon bayilerinin büyük bölümünün plastik fitil kullanmasınıN tek bir sebebi var ucuz olması. Plastik fitil yerine tercih edilmesi geren tek ürün Alüminyum fitiller olmalıdır. Fiyat olarak karşılaştırma yapalım ve kararı siz verin.

Plastik fitillerin uzunlukları altı metredir ve metretül birim fiyatı yedi tl dir.
Alüminyum fitillerin uzunlukları altı metredir ve metretül birim fiyatı on tl dir.

İşte aradaki fark sadece üç tl gibi komik rakamlardan oluşmaktadır.

Esenyurt Cam Balkon Firması olarak Siz Değerli Müşterilerimize Samimiytle Cevap veriyoruz Ve işlerinizi Titizlikle zamanında Teslim Ediyoruz.

Cam balkon modelleri katlanır cam balkon, sürgülü cam balkon, eşiksiz cam balkon, eşikli cam balkon modelleri olarak üretilmektedir.

Katlanır cam balkon modellerinin kullandığı alanlar genellikle balkon kapatmalarında, teras kapatmalarında tercih edilirler.Çalışma şekli sürgülü olarak hareket eder ve balkonların iç kısımlarına katlanarak kullanılmaktadırlar.Katlanır cam balkon modellerinin en güzel taraflarından bir tanesi de çok kolay ve güvenilir temizlik yapaılabilmesidir.

Sürgülü cam balkon modelleri de balkon kapatmalarında, cafe tarzı işletmelerde, ofis içi bölmelerde kullanılmaktadır.

Buraya dikkat!!! Sürgülü cam balkon modelleri ile balkonunuzu kapatmak istiyorsanız asla tavsiye etmem.Nedeni ısı ve ses yalıtımına hiçbir etkisinin olmamasıdır.Camlar teknik olarak arka arkaya yaslandığı için çalışma mesafelerinde üç cm boşlukların olması çok büyük problem oluşturmaktadır..Balkon kapatmalarında en çok tercih edilen sistem katlanır cam balkon olduğunu unutmayınız...


Biz Volkanlarpen olarak belki camı keşfedemedik ama camın içinde olduğu her

alanınızın kaşifi olmaktan gurur duyarız...
 Esenyurt Cam Balkon


  Esenyurt Cam Balkon