• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
ESENYURT OFİS CAM BÖLME 0535 574 39 94
Esenyurt ofis içi cam bölme sistemlerimiz ile çalışma alanlarınıza yenilik kazandırıyor iş yerlerinizin şık ve sağlıklı bir ortamda çalışabilir olması için çareler üretiyoruz...
ESENYURT CAM KAPI SERVİSİ 0535 574 39 94
Esenyurt cam kapı servis ağımız ücretsiz cam kapı ölçülerinizi alıyor cam kapı fiyatları için bilgi veriyoruz.Cam kapı tamiri yaparak sorunlu kapılarınızı sorunsuz çalışır olarak teslim ediyoruz...
ESENYURT TERAS CAMLAMA SİSTEMLERİ 0535 574 39 94
Manzarası güzel bir teras katınızı var kış aylarında kullanamıyorsunuz.Artık Cam Balkon Sistemleri ile kış aylarının soğuk saatlerini sıcak bir teras camlama ile kullanır bir ortam haline dönüştürüyoruz...
ESENYURT RENKLİ CAM BALKON MODELLERİ 0535 574 39 94
Esnyurt cam balkon fabrikası olarak renkli cam balkon modellerimiz ile balkonlarınızı kapatarak yaz aylarının kavurucu sıcak saatlerini muhafaza ediyoruz...

Güzelyurt Cam Balkon

Güzelyurt Cam Balkon, Güzelyurt Cam Balkon Bayi,Güzelyurt Balkon Kapatma, Güzelyurt Teras Kapatma, Güzelyurt Katlanır Cam Balkon, Güzelyurt sürgülü cam balkon, Güzelyurt cam balkoncu, Güzelyurt cam balkon tamiri, Güzelyurt cam balkon tamir servisi, Güzelyurt balkon kapatma modelleri, Güzelyurt pimapen balkon kapatma, Güzelyurt panjur balkon kapatma, Güzelyurt cam teras kapatma, Güzelyurt kış bahçesi, Güzelyurt camcı, Güzelyurt cam kapı, Güzelyurt cam balkon imalatı, Güzelyurt cam balkon şirketi, Güzelyurt cam balkon kapatma firması.

Güzelyurt Cam Balkon Sistemlerinin en önemli farkı İNSAN SAĞLIĞINA OLUMSUZ ETKİSİNİN OLMAMASIDIR...

Cam balkonun ana malzemesi camdır, pvc ürünleri ve alüminyum kapata sistemleri gibi sağlığa zaralı kansorojen etkiler içermez.Özellikle ev ofis gibi günün büyük bir bölümünün geçirildiği yaşam alanlarında kullanılması bu sebepledir.

Birden fazla balkon kapatma modellerinin var olması kafanızı karıştırabilir. Kapatmak İstediğiniz balkon cephesi bu detayın başında yer almaktadır. Örneğin kuzey cephesine bakan bir balkonunuz var ve kapatmak istiyorsunuz. Kuzey cepheler soğuğun ve yağmurun yoğun yer eldığı bir cephedir. Bu bölgeyi kapatmak istediğinizde yalıtımın iyi olmasını istiyorsanız pimapen modellerimiz ile kapatarak güven altına alabilirsiniz. Kuzey cephelerde cam balkon kapatma sistemleri yalıtım konusunda istediğiniz performansı sağlamaz unutmayın.

Güzelyurt teras kapatma firması olarak, dört mevsim şartlarından faydalanma özelliğini taşıyan teras kapatma modellerini tavsiye etmekteyiz. Yeni yaşam alanlarınız olarak hayatınıza yeni alanlar getiren teras kapatma modelleri yaşadığınız mekanlarınıza değer kazandımaktadır.

Güzelyurt Teras kapatma modelleri ile farklı mimari teras katlarınızı çelik konntriksiyon, alüminyum cam teras çatı, ahşap teras kapatma, demir doğrama şıngıl çatı gibi modellerimiz ile kapatarak şıklığı teras katınıza taşımaktayız.

Güzelyurt de Teras katınızı kapatmak istediğinizde ilk aklınıza gelen soru eminiz ki acaba pahalımıdır, nasıl bir sistemden oluşur, yasalmıdır,y alıtım sıkıntısı yaşarmıyız vb sorularla terddütte kalarak kafanız karışabilir. 

Tüm bu sorularınızın cevabını Volkanlar Güzelyurt teras kapatma firmasını arayarak bilgi alabilir ücretsiz keşif yaptırarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Güzelyurt cam balkon imalat firması Volkanlarpen bir telefon kadar yakınınızda olmanın tüm cam balkon fiyatlarını en ucuz cam balkon bayisi olarak fiyatlara yansıtmaktadır.Siz değerli müşterilerimize yakın olmanın bir çok avantajı bulunmaktadır.Örneğin Güzelyurt a uzak ilçelerden gelen cam balkon firmaları nakliye giderlerini ekstra olarak fiyatlara yansıtmaktadırlar.

GÜZELYURT CAM BALKON SHOWROOM; 0212 432 32 28

GÜZELYURT CAM BALKON SERVİSİ       ; 0212 461 77 76

GÜZELYURT CAM BALKONONLİNE HAT   ; 0538 698 11 48

Herhangi bir cam balkon montajı esnasında yapılan hataları sonradan gelmeyerek geçiştirmektedirler.Biz Volkanlarpen Güzelyurt cam balkon firması olarak hemen yanınızda olmanın avantajını hızlı cam balkon servisi olarak hemen çözüme kavuşturmaktayız.

Güzelyurt cam balkon servisi Volkanlarpen'i tercih ederseniz emin olun sorunsuz bir cam balkon yaptırmanın tüm avantajlarını kazanç olarak bütçenize katabilirsiniz...

Cam balkonlar her mevsim şartlarında kullanılabilir bir sistemdir.Katlanır olması özelliği ile bir çok avantaja sahiptir örneğin içe doğru katlanıldığında çok rahat ve güvenli bir biçimde temizlenebilir,altındaki rulmanlar sayesinde sürgü hareketi kazanarak istenilen noktada durabilir.

Cam balkon sistemlerinde kullanılan temperli cam temperleme denilen çok yüksek derecede ısıtma ve soğutma işleminden geçerek ; darbelere,ısı kaybına ve kırılmalara karşı çok daha dayanıklıdır.Olası çok güçlü bir darbe karşısında kırılsa bile kesici olmayan parçalar halinde dağılması sebebiyle(Araba camı, Uçak camı,...vb) kişiye zarar vermez.


Özellikle büyük şehirlerde yaşıyorsanız ve evinizde gelişme çağında olan çocuğunuz varsa kapatma sistemleri arasıda katlanır cam balkonlar sizin için en iyi çözümdür.

Cam balkon kapatma sistemleri hakkında bilinmesi gereken tüm teknik detayları ve cam balkon fiyatlarının farklılıklarını aşağıdaki yazımızı okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Güzelyurt cam balkon servisi teknik bilgiler kısaca; Camların muhakkak tamperli(Darbelere Karşı Kırılmayan Havalı Cam) olması gerekmektedir.

Cam balkonlarda kullanılan rulmanlar(Tekerlekler) kaliteli  ve paslanmaz olmalıdır.

Kullanılan Alüminyum malzemelerinin  et kalınlıkları Avrupa Standartlara uygun kullanılmalıdır.

Kullanılan tüm cam balkonlar yerli cam ürünlerinden tedarik edilip tamperlenmelidir.Şu an da günümüzde yaptırılan cam balkonların yüzde 65 e yakını ithal camlardan oluşmaktadır sebebi şu ucuz olması.İthal camlarda asla garanti olmaz!!!

Kapatmak istediğiniz balkonlarınızın ölçülerini muhakkak cam balkon işinde iş ehli bir cam balkon ustasının ölçü alması gerekmektedir.

Son olarak yaptıracağınız cam balkon modellerinde montaj kısmının sorunsuz olarak uygulaması gerekmektedir.Aksi durumda yapılan cam balkonlar da sürekli sıkıntı yaşarsınız.

Güzelyurt Cam Balkon Fiyat Analizi kısaca; Bir ürün alırken yada bir dekorasyon işi yaptırırken ilk düşüncemiz fiyatının ucuz ve kaliteli olmasıdır.Kullanılan herb türlü yardımcı aksesuarlarının kaliteli ve garantili olması hepimizin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.Cam balkon sistemlerinde fiyat farklılıklarının ana nedenlerinin ilk başında kullanılan cam ürünün yerli ve ithal camlardan kaynaklandığını bilmeniz gerekiyor.Yerli cam ürünleri ithal cam ürünlerinden yüzde 25 daha pahalıdır.
 Katlanır cam balkon modellerinde kullanılan, cam balkonların arasına kesilerek uygulanan plastik fitiller zamanla özelliklerini kaybederek değiştirilmesi gerekmektedir.Cam balkon fitilleri sıcak, soğuk hava şartlarında sertleşerek kırılırlar.Katlanır cam balkon bayilerinin büyük bölümünün plastik fitil kullanmasını tek bir sebebi var ucuz olması.Plastik fitil yerine tercih edilmesi geren tek ürün Alüminyum fitiller olmalıdır.Fiyat olarak karşılaştırma yapalım ve kararı siz verin.

Plastik fitillerin uzunlukları altı metredir ve metretül birim fiyatı yedi tl dir.
Alüminyum fitillerin uzunlukları altı metredir ve metretül birim fiyatı on tl dir.

İşte aradaki fark sadece üç tl gibi komik rakamlardan oluşmaktadır.

Güzelyurt Cam Balkon Firması olarak Siz Değerli Müşterilerimize Samimiytle Cevap veriyoruz Ve işlerinizi Titizlikle zamanında Teslim Ediyoruz.

Cam balkon modelleri katlanır cam balkon, sürgülü cam balkon, eşiksiz cam balkon, eşikli cam balkon modelleri olarak üretilmektedir.

Katlanır cam balkon modellerinin kullandığı alanlar genellikle balkon kapatmalarında, teras kapatmalarında tercih edilirler.Çalışma şekli sürgülü olarak hareket eder ve balkonların iç kısımlarına katlanarak kullanılmaktadırlar.Katlanır cam balkon modellerinin en güzel taraflarından bir tanesi de çok kolay ve güvenilir temizlik yapaılabilmesidir.

Sürgülü cam balkon modelleri de balkon kapatmalarında, cafe tarzı işletmelerde, ofis içi bölmelerde kullanılmaktadır.

Buraya dikkat!!! Sürgülü cam balkon modelleri ile balkonunuzu kapatmak istiyorsanız asla tavsiye etmem.Nedeni ısı ve ses yalıtımına hiçbir etkisinin olmamasıdır.Camlar teknik olarak arka arkaya yaslandığı için çalışma mesafelerinde üç cm boşlukların olması çok büyük problem oluşturmaktadır..Balkon kapatmalarında en çok tercih edilen sistem katlanır cam balkon olduğunu unutmayınız...


Biz Volkanlarpen olarak belki camı keşfedemedik ama camın içinde olduğu her

alanınızın kaşifi olmaktan gurur duyarız...